CEROS Menkul, SPK tarafından verilmiş lisansla Borsa İstanbul üyesi bir aracı kurumdur.

Yurtiçi ve yurtdışındaki müşterilerimiz hisse senedi alım-satım emirlerini telefon ile müşteri temsilcilerimizi arayarak Borsa İstanbul’a iletebildikleri gibi,  Exapi (Uzaktan Erişim), internet şubemiz veya Foreks, Matriks, Euroline gibi veri dağıtım firmalarının sağladıkları işlem platformları üzerinden de gerçekleştirebilmektedir.

Cep telefonunu bir aracı kurum ekranına çeviren “CEROS Cep Broker” uygulamamız sayesinde müşterilerimize emirlerini gerçek zamanlı veri ile bulunduğu yerden cep telefonu rahatlığıyla Borsa İstanbul’a ulaştırabilme imkânını sunuyoruz.

Borsa verilerini dilerseniz eviniz ya da işyerinizdeki bilgisayarınıza kurulabilen canlı takip programı ile takip edebilir, arzu ettiğiniz an aynı platform üzerinden emirlerinizi anında Borsa'ya iletebilirsiniz.

CEROS Menkul olarak küresel finansal piyasaların hızını yakalayan, yenilikçi, bağımsız ve güvenilir hizmet vermeyi amaç edinmiş bir ekip ile müşterilerimizin daima yanındayız. Bankalardan bağımsız kurumsal yapımız ve iş modelimiz ile müşterilerimizin çıkarlarını gözetmek ve onlar için değer yaratan çözümler sunmak tek hedefimizdir.

Hisse senedi emir iletim platformlarımız

•    Müşteri Temsilcileri
•    CEROS Online Şube
•    E- Broker
•    CEROS Cep Broker